حفظ حریم شخصی

شرایط حفظ حریم شخصی کاربران:

فروشگاه محصولات زناشویی و بهداشتی مردونه خود را در حفظ اطلاعات شخصی شما مسئول می‌داند.

قوانین حفظ حریم شخصی ما برای افزایش اطمینان و آسایش شما هنگام استفاده از خدمات فروشگاه مردونه تدوین شده‌اند.

اطلاعاتی که ما از شما دریافت می‌کنیم فقط در فرم‌های آنلاین در سایت موجودند. اطلاعاتی از قبیل نام شما، ای-میل، نشانی، شماره تماس و یا جنسیت شما. این اطلاعات به ما کمک می‌کند تا:

  1.     سفارش شما را به درستی ارسال کنیم
  2.     در صورت ایجاد اشکال مهم در روند کار، آنرا با شما در میان بگذاریم
  3.     به سوالات و یا مشکلات شما پاسخ دهیم و از محصولاتمان پشتیبانی کنیم
  4.     درصورت تمایل شما برای شما خبرنامه ارسال کنیم


توجه داشته باشید که:

این نوشتار در مورد سایت mardoone.com صدق می‌کند و درصورتیکه شما برای انجام امور مالی یا دیگر امور مربوط به ما، به سایت دیگری ارجاع شوید، اعتباری نخواهد داشت و تابع قوانین خود آن سایت خواهد بود.

  1.     از نشانی ایمیلی که در زمان عضویت در سایت از شما گرفته می‌شود، تنها برای مکاتبات لینوکس‌شاپ و شما استفاده می‌شود و در اختیار فرستندگان ایمیل‌های تبلیغاتی قرار داده نخواهد شد.
  2.     از نشانی پستی شما تنها برای ارسال محصولات سفارش داده‌شده یا خبرنامه و مکاتبات و امور مربوط به مردونه استفاده می‌شود و در اختیار شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.
  3.     از شماره تلفن شما تنها برای تماس‌های ضروری و در صورت نیاز اعلانات مردونه استفاده می شود و در اختیار شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.
  4.     هرچند ما تمامی تلاشمان را برای بهینه سازی سایت و سرور آن می‌کنیم، مسئولیتی در قبال ضعف‌های آن و افشای غیر ارادی اطلاعات ناشی از آن نخواهیم داشت.


این صفحه ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییراتی کند. مطمئناً در این صورت ما همچنان خود را پایبند به حفظ حریم خصوصی شما می‌دانیم.