کاندوم تاخیری چیست

کاندوم تاخیری چیست ؟

 

از انواع پر طرفدار کاندوم در ایران ، کاندوم های تاخیری هستند. استفاده از این نوع کاندوم همانطور که از نام آن مشخص است برای به عقب افتادن انزال و خروج منی در آقایان می باشد. درون کاندوم تاخیری به موادی مایع یا نسبتاً جامد آغشته است که معمولاً در کمتر از ده دقیقه و حتی زیر 5 دقیقه پس از نصب کاندوم بر روی آلت جنسی آقایان ایجاد بی حسی نسبی می کند. این بی حسی حسب کیفیت کاندوم می‌تواند تا نیم ساعت موثر باشد.

 

کاندوم های تاخیری یکی از روش های افزایش رضایت و تجربه یک رابطه جنسی لذت بخش هستند زیرا احتمال چندین بار رسیدن به ارگاسم در زنان با استفاده از کاندوم تاخیری به مراتب افزایش پیدا می کند. کاندوم های تاخیری اصولاً برای ایجاد تاخیر در انزال افراد عادی ساخته شده اند و برای مردانی که دچار زودانزالی یا اختلال نعوظ هستند به نسبت اثر کمتری دارد زیرا اثر تاخیری این نوع کاندوم ها متمرکز بر حس لامسه است در حالیکه ریشه اصلی بسیاری از موارد زودانزالی و اختلال نعوظ در ذهن افراد می باشد.

 

برای اینکه تاخیر بهتری را توسط این نوع کاندوم ها تجربه کنید، بهتر است حین رابطه جنسی و معاشقه کمترین تماس با آلت تناسلی برقرار شود. پس از پوشاندن کاندوم و شروع دخول ملایم ، معمولاً در کمتر از ده دقیقه کنترل بیشتر بر انزال احساس خواهد شد. سپس می توان حتی بدون کاندوم و با آسودگی خاطر به آمیزش و همچنین آمیزش دهانی با آلت ( اورال ) پرداخت. البته توجه نمایید که در صورت خارج کردن کاندوم نباید به دخول ادامه داد زیرا ریسک انتقال بیماری و یا بارداری همواره برقرار است. همچنین پس از درآوردن کاندوم تاخیری مدت زمان بی حسی آلت مردانه کاهش می یابد.

 

بطور معمول احساس بی حسی یک کاندوم تاخیری با کیفیت پس از تاثیر ، حدودا از ۱۵ الی ۳۰ دقیقه متفاوت است. درآوردن کاندوم پس از تاثیر بی حسی این زمان را تقریبا به نصف کاهش می دهد. 

 

کاندوم تاخیری دیلی شادو

کاندوم تاخیری دیلی ایکس دریم

کاندوم تاخیری و رنگی و معطر دیلی آنجل مشکی

جهت ثبت نظر باید ابتدا در سایت عضو و یا وارد شوید.